top of page

Mutluluk Koçluğu: “Mutluluğu tercih et!”

Happiitude & Berkeley Well-Being Institute Sertifikalı Mutluluk Koçu olarak, gerçek mutluluğun sadece geçici bir duygu olmadığına, aksine geliştirilebilir ve sürdürülebilir bir yaşam durumu olduğuna inanıyorum. Misyonum, bu yolculukta gerçek mutluluğu keşfetmeniz ve tatmin dolu bir yaşam sürmeniz konusunda size rehberlik etmektir.

Mutluluk Koçluğu, Pozitif Psikoloji alanında yürütülen araştırmalardan bazılarını öğrenmenize ve deneyimlemenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Program, katılımcıların - sadece anlamalarına değil - aynı zamanda Mutluluğu içeriden deneyimlemelerine yardımcı olan deneyimsel etkinliklere dayanmaktadır.

 

  • Güçlü yanlarını kullan

  • Olumlu bir zihniyet geliştir 

  • Anlamlı bağlar kur

Mutluluğa giden yolculuğun için hazır mısın? 

Kişiselleştirilmiş Koçluk

Beraber çalışarak, benzersiz hedeflerinizi ve zorluklarınızı anlayabilir ve size özel bir mutluluk yol haritası oluşturulabilirim.

Farkındalık Atölyeleri

Farkındalık tekniklerini öğrenmek, öz farkındalık, dayanıklılık ve iyi oluşunuzu artırmak için dönüşümcü atölyelerimize katılabilirsiniz

Grup Programları

Grup koçluk programları aracılığıyla benzer düşünen kişilerle destekleyici bir topluluğa katılabilir, deneyimlerinizi paylaşarak ve birlikte büyüyebilirsiniz.

bottom of page